Читомо > Календар подiй > Видання «Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність» презентує «Дух і Літера»

Календар подiй

Видання «Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність» презентує «Дух і Літера»

31-03-2018 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Презентація видання «Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність» за редакцією Леоніда Фінберга, Ірини Берлянд, Олени Андреєвої. Модерує – Леонід Фінберг, головний редактор видавництва «Дух і Літера», упорядник книги.

Книга складається з двох тематичних розділів. Перший – спогади про медичну, соціальну, психологічну, а також правову допомогу майданівцям та їхнім родичам у Києві та Україні. Зафіксовано безпрецедентний досвід самоорганізації людей, який має бути осмисленим і стати важливим для національної пам’яті сучасників, та майбутніх поколінь.

У другому розділі книги представлені розповіді про міжнародну солідарність в організації допомоги постраждалим. Така взаємодія з іншими країнами не має аналогів у нашій історії і варта того, щоб бути зафіксованою – як вдячність і пам’ять для наших закордонних друзів.

До участі у презентації запрошені:

  • Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я,
  • Євген Нищук, Міністр культури України,
  • Євген Бистрицький, завідувач відділу філософії культури, етики та естетики Інституту філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди;

Контактною особою для детальнішої інформації є Радослава Чекмишева, координатора з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», телефон: +38 093 070 88 78, e-mail:chekmysheva@irf.ua.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe