Читомо > Календар подiй > «Вектор ньюз» проводить конкурс аналітичних матеріалів

Календар подiй

«Вектор ньюз» проводить конкурс аналітичних матеріалів

26-05-2017 | 23:59
Україна

До 26 травня – прийом робіт на конкурс аналітичних матеріалів про дискусійні питання. Всеукраїнський конкурс проводить міжнародне інформаційне агентство «Вектор ньюз» у партнерстві з Національною спілкою журналістів України.

У конкурсі можуть взяти участь громадяни України, які досягли віку 18 років: журналісти друкованих та електронних ЗМІ, тележурналісти, радіожурналісти, блогери, фотокореспонденти. Роботи можуть бути вже опубліковані в медіа або оригінальні. Водночас, автор (чи автори) надають право МІА «Вектор ньюз» на публікацію конкурсних робіт на сайті агентства.

Критеріями конкурсного відбору для присудження премій є:

  • відповідність тематиці конкурсу;
  • аргументоване подання всіх зацікавлених сторточок зору, об’єктивність;
  • значимість публікації;
  • громадський резонанс (кількість коментарів, переглядів, постів в соцмережах або публікацій в інших ЗМІ);
  • стиль викладу і професійна майстерність;
  • експертна оцінка члена конкурсної комісії / громадської ради (за участю представника НСЖУ).

Призи: за підсумками конкурсу присуджується 5 премій по 3000 грн і визначається переможець, який тримує призовий фонд в 10 000 грн. Переможці та лауреати отримують відзнаки Національної спілки журналістів України.

Головні вимоги до робіт:

  1. для статті: російською або українською мовою, обсяг не більше 12000 знаків, при оформленні бажано вказувати на можливість використання інфографіки, статистичних даних, коментарів експертів;
  2. для відеосюжету: може бути знятий на будь-якому любительському або професійному відеопристрої (камері) або змонтований на комп’ютері. Тривалість – не більше 20 хвилин. Формат – будь-який, прийнятний для розміщення на веб-платформі Youtube. Головна мета – розкрити тему сюжетно і актуально. До відеоматеріалу повинна бути долучена текстова роздруківка інформації, про що йде мова в відео і підводка разом з заголовком.

Один учасник має право подати не більше трьох заявок.

Всі матеріали подаються на конкурс в електронному вигляді на пошту info@vnews.agency із зазначенням ПІБ автора, текстового матеріалу, збереженого у форматі .doc і або відеоматеріалу, збереженого на будь-якому ресурсі з обміну файлами (в листі вказується посилання на матеріал).

Матеріали, за результатами яких раніше були отримані будь-які премії, повторно до розгляду не приймаються.

Конкурсні роботи мають бути створені та подані у період з 01.01.2017 по 26.05.2017. Підсумки конкурсу буде оголошено напередодні Дня журналіста – 6 червня.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe