Читомо > Календар подiй > Вечірку «Тринадцять історій у темряві» проведуть за книжкою Галини Ткачук

Календар подiй

Вечірку «Тринадцять історій у темряві» проведуть за книжкою Галини Ткачук

29-10-2016 | 12:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Темпора» запрошує дітей віком від 7 років на найстрашнішу гелловінську вечірку сезону за книжкою Галини Ткачук «Тринадцять історій у темряві».

Ця книжка Галини Ткачук з ілюстраціями Ірини Мамаєвої – збірка дитячих страшилок. Це саме ті історії, які розповідають у темряві одне одному сучасні діти, а подібні страшилки оповідали їхні мами та бабусі, і ще багато-багато поколінь дітей.

«Звідки беруться історії? Я вважаю, вони виникають самі собою. Наприклад, у темряві. Варто кільком людям зібратися ввечері – і зненацька виявляється, що кожен знає кілька цікавих історій. Зі мною це траплялося дуже часто. У лісі біля вогнища. На вечірках із ночівлею. У дитячому таборі, коли вимикають світло», – так починається ця моторошна книжка.

На інтерактивному читанні з письменницею Галиною Ткачук можна буде послухати жахливі історії про вовкулаків, старий холодильник, чорний-чорний ліс, і навтіь про Барабонового монстра та страшного Серединожера. А найголовніше – кожен зі слухачів матиме шанс стати автором власної історії.

Ірина Мамаєва, ілюстраторка книжки, запропонує усім учасникам вечірки свій авторський спосіб малювання найстрашніших монстрів.

Вхід у вигадливих страшних костюмах усіляко вітається!

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe