Читомо > Календар подiй > Вахтанг Кебурадзе презентує переклад підручника «Філософія»

Календар подiй

Вахтанг Кебурадзе презентує переклад підручника «Філософія»

04-04-2018 | 14:40
м. Київ, КНУ ім. Шевченка, вул. Володимирська, 60, ауд. 330

Презентація перекладу підручника «Філософія» австрійських вчених, здійсненого професором кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Кебуладзе Вахтангом Івановичем.

Фюрст М., Тринкс Ю. Філософія; [переклад з німецької Вахтанґа Кебуладзе]. – К.: Дух і ЛІтера, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, 2018. – 544 с.

Цей підручник з філософії написали австрійські автори, які мають величезний досвід викладання філософії у гімназії. У зверненні до читачів вони пишуть: «Дорогі школярки, дорогі школярі, Ви отримуєте цей підручник від Австрійської республіки для Вашої освіти. Книжки не лише допомагають Вам у навчанні, вони також приносять радість у життя». Ця книга направду в
дуже легкий, невимушений і радісний спосіб `розповідає про дуже складні речі. Вона знайомить читача зі структурою філософського знання і з головними філософськими проблемами. Цей підручник може використовуватися не лише для доуніверситетської освіти, а також у викладанні пропедевтичних курсів із філософії у вищих навчальних закладах. Тож він є вкрай корисним для викладачів, школярів старших класів і студентів, а також для всіх, хто цікавиться філософією.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe