Читомо > Календар подiй > Вахтанґа Кіпіані прочитає лекцію про українську канадіану

Календар подiй

Вахтанґа Кіпіані прочитає лекцію про українську канадіану

25-02-2017 | 18:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Сайт «Історична правда» спільно з Посольством України в Канаді та видавництвом «Дуліби» запрошують на лекцію журналіста та історика Вахтанґа Кіпіані «Українська Канадіана. Від галицьких і буковинських піонерів до… Христі Фріланд» з представленням книги «Українська канадіана». Лекція відбудеться за участі Посла Канади в Україні Романа Ващука. Буде презентовано 1 том видання «Українська канадіана» від видавництва «Дуліби».

«Українська канадіана» присвячена початкам історії українців у Канаді. Матеріали висвітлюють основні етапи історії еміграції українців до Канади, заснування перших українських поселень у канадських преріях, піонерські роки, перші випробування та успіхи канадських українців.

Довідка:

  • Христя Фріланд — канадська письменниця, журналістка і політик. Мати Христі — Галина Хом’як (1946—2007), українка за походженням. Фріланд обіймала різні редакторські посади у виданнях Financial Times, Globe and Mail і Thomson Reuters, де була крівником і редактором новин, коли оголосила про звільнення й намір балотуватися на довиборах до парламенту Канадивід Ліберальної партії. Із січня 2017 року призначена міністром закордонних справ Канади.

Під час заходу можна буде побачити фрагменти виставки «Подорож до Канади: досвід української імміграції 1891—1900», створеної Центром українського і канадського фольклору ім. Петра і Дори Кулів Альбертського університету. Цей науково-дослідний центр займається вивченням країнської народної культури в Канаді та інших діаспорних українських громадах.

Захід відбудеться за участі Посла Канади в Україні Романа Ващука.

  • Вахтанґ Кіпіані — український журналіст, публіцист, історик. Головний редактор Інтернет-видання «Історична правда», однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe