Читомо > Календар подiй > Василь Старк розповість про переклад Нельсона Мандели

Календар подiй

Василь Старк розповість про переклад Нельсона Мандели

04-03-2016 | 18:00
м. Луцьк, Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

Видавництво «Наш формат» запрошує на розмову з Василем Старком на тему «Довгий шлях до свободи, або Чекаючи на українського Манделу». Перекладач книги Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи» розкаже про свою роботу над текстом. 

Автобіографія Нельсона Мандели «Довгий шлях до свободи» — це книга про цілу країну, про незламність духу навіть у стінах в’язниці, про традиції і побут африканців, про мистецтво бути Людиною і йти своїм шляхом до кінця. На зустрічі поговоримо про важливість окремих персон у долі цілого народу та Україну в очікуванні власного Мандели. Також до розмови запрошуємо людей, які прочитали розповідь героїчного борця за справедливість.

«Правда полягає в тому, що ми не вільні, ми просто здобули свободу бути вільними, право не бути пригноблюваними… Адже бути вільним — це не просто скинути кайдани, а жити так, щоб поважати й збільшувати свободу інших. Справжнє випробовування нашої відданості свободі лише починається» Нельсон Мандела

Довідка:

Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994—1999 рр.). Мандела був першим президентом ПАР, обраним на демократичних, не сфальсифікованих виборах. До свого президентства – лідер Африканського Національного Конгресу. Був засуджений і ув’язнений за участь у підпільній збройній боротьбі. Впродовж 27-річного ув’язнення Мандела став усесвітньо відомим борцем з південноафриканським апартеїдом. У 1996 році під його керівництвом була прийнята нова конституція, здійснено ряд реформ, зокрема у сфері освіти, для подолання соціальної та економічної нерівності в Південній Африці. Отримав понад сотню нагород світового масштабу за чотири десятиліття громадської і політичної діяльності.

Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe