Читомо > Календар подiй > Василь Карп’юк презентує «Ще літо, але вже все зрозуміло»

Календар подiй

Василь Карп’юк презентує «Ще літо, але вже все зрозуміло»

10-10-2016 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію прозової книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло». Модератор – Юрій Матевощук.

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло» — для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам’ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов’язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи на затишному дивані.

«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість з яких публікувалася в різних виданнях, — розповідає про книжку Василь Карп’юк. — Але хочеться вірити, що не лише так. По-перше, це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них. Всі герої, які фігурують в цих текстах, можуть дуже органічно переселитися в можливий роман. А ще, ці тексти доволі особисті. Дуже прості, аж до безпосередності. Бо писалися для задоволення потреби писання. Так, більшість були опубліковані, але могли й не бути. Кожен з текстів передає, окрім певної думки, те, чим я жив тоді, коли писав. Саме тому в книжці багато імен тих, з ким спілкуюся, тих, кого читаю… Багато цитат тих, кого слухаю».

Тел.: (0352) 25-44-59.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe