Читомо > Календар подiй > Василь Карп’юк презентує «Ще літо, але вже все зрозуміло»

Календар подiй

Василь Карп’юк презентує «Ще літо, але вже все зрозуміло»

31-05-2016 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло». Модераторка – Наталка Малетич?.

«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість із яких публікувалася в різних виданнях, – розповідає про книжку Василь Карп’юк. – Але хочеться вірити, що не лише так. Це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них».

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка – «Ще літо, але вже все зрозуміло» – для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам’ять про людей, з якими давно не бачився, але які лишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов’язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи у затишку домівки.?

Тел.: (032) 235 73 68.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe