Читомо > Календар подiй > Валерій Макєєв розповість про «100 днів полону»

Календар подiй

Валерій Макєєв розповість про «100 днів полону»

14-03-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію книги Валерія Макеєва «100 днів полону, або Позивний 911».

«100 днів полону, або Позивний «911» – це не просто нотатки в’язня «ЛНР», це посібник на тему: «Як залишатись людиною і бачити людей навіть серед «лугандонів» і «обкачаних метадоном орків». Хоча це доволі складно зробити: Валерій за домовленістю приїжджає на окуповану територію з метою звільнення наших, яких тримали в Краснодоні, і сам опиняється в ролі полоненого. Проїхавши останній населений пункт Лугутине, тоді контрольований ЗСУ, деякі з яких були п’яними, Макеєва та кількох журналістів «приймають» і саджають у «в’язницю».

Так почався полон. Макеєва перевозять в Ровеньки, там на нього чекає новий підвал – колишня слюсарна майстерня, де замість ганчірки лежав український прапор. Це було щось на зразок традиції, якої дотримувалися «ополченці» на захоплених територіях. Хто переступав прапор, отримував прикладом у спину. «Жодного разу не наступив», – пише автор.

Довідка:

Валерій Макеєв – волонтер, громадський діяч, який за досить дивних обставин влітку 2014 р. потрапив до лап «ЛНР» – людина надзвичайно міцного духу, яка вижила в нелюдських умовах полону і навіть спромоглась написати про це книгу.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe