Читомо > Календар подiй > Валентин Терлецький презентує книжку «Кілька років зими»

Календар подiй

Валентин Терлецький презентує книжку «Кілька років зими»

09-12-2016 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію книжки Валентина Терлецького «Кілька років зими».

На відвідувачів очікує відео-музично-літературний перфоменс «Кілька років зими» — свою цьогорічну новинку презентуватиме лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий і письменник

Це буде не просто презентація книжки, а майже моновистава з цікавим відеорядом, читанням, інтерактивом, і, звичайно, піснями під гітару.

Своїми враженнями від нового роману та від творчості Валентина загалом поділяться почесні гості вечора: Маріанна Малина, Любов Якимчук, Антон Санченко, Олеся Стужук, Володимир Даниленко, Сергій Пантюк, Юрій Глушко, Олег Шинкаренко.

Буде цікаво і атмосферно.

Приходьте! Слухайте! Дивіться! Отримуйте автографи! Читайте!

«Кілька років зими» — це роман-притча, незвичайна історія про сумний світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, з точки зору заробітку, але й небезпечне для життя заняття. Де за людьми стежать нишпорки-агенти, а непокірних засилають у страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном». А ще, це зворушлива історія про справжнє кохання. Головний герой Іван — письменник-казкар, який давно покинув писати. Розчавлений безжальною системою, зневірений у житті, він випадково зустрічає жінку з волоссям кольору помаранча. З її допомогою він згадує забутий присмак чуда та своє призначення писати. З цього моменту, власне, і починається казкова історія героя…

Роман має спеціальну відзнаку Всеукраїнського об’єднання любителів фантастики «ВОЛФ» на Всеукраїнському літературному конкурсі «Коронація слова».

Маріанна Маліна, письменниця: Твір заслуговує на пильну увагу читачів та критиків. Можливо, ми станемо свідками народження свого власного українського Маркеса. До того ж, роман закінчується дуже несподівано й читати його, безперечно, справжнє задоволення.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe