Читомо > Календар подiй > Українським видавцям пропонують стенд на ярмарку в Абу-Дабі

Календар подiй

Українським видавцям пропонують стенд на ярмарку в Абу-Дабі

19-03-2018 | 23:59
Україна

У грудні 2017 року група українських видавців вперше взяла участь у Книжковому ярмарку на Близькому сході — Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку. Зусиллями Посольства України в Лівані та громади українців Лівану було організовано стенд України.
Участь України мала як іміджевий, так і комерційний успіх: Асоціація арабських видавців запропонувала безкоштовний стенд на книжковому ярмарку в Абу-Дабі (25 квітня — 1 травня 2018 року).

Це престижний захід для представників книжкової галузі, адже відвідуваність такого ярмарку 300 тис. осіб, на 1 200 стендах представлено 65 країн. Участь у такому заході є унікальним шансом для України започаткувати співробітництво з арабськими видавцями, знайти нові ринки для просування української культури і встановити зв’язки з місцевою українською громадою.

Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів вже зареєструвала стенд 8 кв. м і зараз займається формуванням делегації. Ініціативна група встановлює зв’язки з місцевою українською громадою стосовно допомоги з оформленням стенду та іншою волонтерською допомогою.

Жодна державна інституція не виявила бажання підтримати цей захід фінансово, тому поїздка оплачується учасниками самостійно. За попередніми оцінками, бюджет поїздки становить приблизно 15 тис. грн. Питання формування графіку зустрічей з іноземними видавцями також кожен учасник вирішує самостійно. З точки зору тих, хто відвідував Бейрутську виставку, особливо хорошу перспективу може мати представлення дитячих ілюстрованих книжок, оскільки саме на них велику увагу звертали арабські видавці. Взагалі, дитяча література є пріоритетною в арабських видавництвах. Наголошуємо, що специфіка арабського ринку така, що кожен видавець працює не тільки в межах своєї країни, а має дистрибуцію на весь арабський світ, який налічує 350 мільйонів арабомовних потенційних покупців. Тому започаткування сталого співробітництва з представниками арабського книжкового ринку може мати неабияку перспективу. Цього року спеціальним гостем ярмарку буде Польща.

Просимо до 19.03.2018 визначитися, хто з вас бажає відвідати виставку в Абу-Дабі, та повідомити про це Асоціацію за електронною адресою upba@ukr.net.

Офіційний сайт

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe