Читомо > Календар подiй > Український ПЕН-клуб запрошує подавати свої твори

Календар подiй

Український ПЕН-клуб запрошує подавати свої твори

17-04-2016 | 23:59
Україна

Український центр Міжнародного ПЕН-клубу запрошує молодих літераторів подавати свої твори на здобуття нагороди Міжнародного ПЕН-клубу «Нові голоси»/New Voices Award.

До конкурсу допускаються письменники всіх країн світу віком від 18 до 30 років, які ще не опублікували окремих книжок і які працюють у жанрах: проза, поезія, есеїстика та репортаж. Обсяг пропонованих творів не повинен перевищувати 4000 слів для прози і 2500 слів для поезії. До розгляду приймаються твори як українською мовою, так і мовами меншин. Твори рецензуються анонімно. Інформація про автора, включно з прізвищем, подається окремим файлом.

Термін подачі творів – до 17 квітня 2016 року. Матеріали надсилати на адресу: penukraine@gmail.com – з поміткою New Voices у назві листа.

Український центр Міжнародного ПЕН-клубу (як і всі інші національні центри) проводить попередній добір претендентів і пропонує на розгляд Міжнародного ПЕН лише двох кандидатів. Їхні імена будуть визначені українським журі до 7 травня 2016 року й опубліковані на сайті Українського ПЕН. Обидва фіналісти повинні самі забезпечити переклад своїх творів однією з трьох робочих мов Міжнародного ПЕН-клубу – англійською, французькою або іспанською. Переможець Міжнародного конкурсу «Нові голоси» буде названий у вересні під час 82-го конгресу Світового ПЕН в Оренсе (Галісія, Іспанія).

Ні український, ні Міжнародний ПЕН не рецензують творів, не коментують своїх рішень і не приймають жодних скарг з приводу оцінювання, а лише інформують претендентів про результати.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe