Читомо > Календар подiй > Український інститут шукає собі директора

Календар подiй

Український інститут шукає собі директора

11-04-2018 | 18:00
Україна

Український інститут – це мережа інституцій, які мають презентувати нашу державу за кордоном, своєрідний культурний МЗС на гастролях. Організації потрібен керівник, якого шукають на відкритому конкурсі.

Місія новоствореної структури – «відкривати Україну та українців світові, будувати мости між людьми, зацікавлювати і зачаровувати Україною, просто і доступно розповідати світові про Україну», вважають в Міністерстві закордонних справ. Зараз уже створено центральне бюро у Києві, а до кінця 2018 року МЗС планує відкрити три-чотири представництва Українського інституту за кордоном.

До 11 квітня приймаються заявки на посаду директора Українського інституту. Обирати його буде незалежна конкурсна комісія, до якої увійшли дев’ять незалежних експертів у сфері культури та комунікацій. «З нас – чесність, прозорість та невтручання, з кандидатів – креатив, професійність та відповідальність. Будемо допомагати, але не будемо впливати», – запевнив міністр Павло Клімкін.

Майбутній керівник Українського інституту відповідатиме, перш за все, за креативний напрям діяльності установи. Тому МЗС чекає не бюрократа, а креативну і творчу особистість. Для участі запрошуються кандидати, які володіють іноземною мовою та мають досвід роботи у сфері культури і комунікацій, зокрема і в реалізації міжнародних проектів.

«Це має бути, в першу чергу, професійний менеджер – людина, яка має досвід роботи – 6 років – у проектах, дотичних до культури. Ми не обмежуємо, більше того, ми не повинні звужувати критерії, бо ризикуємо не помітити якісного спеціаліста-управлінця в галузі, дотичної до культури», – зазначив засновник арт-центру Я Галерея Павло Гудімов.

З деталями та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

  • Копію паспорта громадянина України;
  • Оригінал письмової заяви у довільній формі про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади генерального директора Інституту та згодою з умовами проведення конкурсного відбору;
  • Презентація концепції розвитку Інституту та закордонних філій на короткострокову та середньострокову перспективу, (1 та 3 роки), бачення щодо формування команди, створення логотипу та сайту установи (форма подачі – ел.поштою, див. п.6 розділу «Загальні умови»)
  • CV;
  • Есе «Моя роль в управлінні «Українським інститутом»;
  • Копії документів про повну вищу освіту та підвищення кваліфікації;
  • Копії документів про рівень володіння іноземними мовами;
  • Копії документів, які би підтверджували відповідність умовам конкурсу;

Увага: Заяви про участь у конкурсі, надіслані без повного пакету документів, не розглядаються.

Пакет документів подається одночасно в елекронному вигляді та у паперовому вигляді:

1. Документи в елекронному вигляді та презентація у форматі pdf надсилаються на адресу ui.konkurs@mfa.gov.ua або додаються на USB у додатку до паперової форми пакету документів (про що зазначається у заяві):

Увага: Назва файлів з пакетом документів та презентацією повинна містити прізвище кандидата та мати таку форму (приклад): конкурс.петренко_документи; конкурс.петренко_презентація.

2. Пакет документів у паперовому вигляді (за необхідності з електронним носієм USB) надсилати поштою за адресою: 01018, м.Київ, Михайлівська площа, 1, Міністерство закордонних справ України, з позначкою «на конкурс ДУ «УІ»», або подати особисто (через поштову скриньку «КОНКУРС/Український інститут», яка встановлена у приміщенні МЗС за вищезазначеною адресою, під’їзд № 3.

Документи приймаються до 18:00 11 квітня 2018 року.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe