Читомо > Календар подiй > Українська проза та поезія прозвучить на літвечорі

Календар подiй

Українська проза та поезія прозвучить на літвечорі

22-11-2016 | 19:00
м. Харків, рок-клуб «Акуна Матата», вул. Пушкінська, 5

Вечір україномовної прози та поезії (ВУПП) — унікальний літературний захід Харкова, який відбувається з кінця 2015-го року. Його основна мета — підтримка молодих письменників міста, котрі пишуть українською мовою.

ВУПП — це не просто літературний вечір. Це — спроба без політики та пафосу зацікавити людей україномовною творчістю, показати, що вона «жива», адекватна часові, якісна і головне — популярна серед молоді російськомовного міста, яке нині все ще перебуває під пильним оком любителів проросійських республік на три літери.

Водночас концепція ВУПП не передбачає дискримінацію російськомовних мешканців України та Харкова зокрема, дестабілізацію ситуації за допомогою «мовного питання» чи поїдання «русскоговорящих младенців».

На заході для вас виступлять десятеро молодих поетів та прозаїків, кожен з яких має неповторну творчу індивідуальність і свій погляд на цей світ.

У перерві свої композиції виконає україномовний репер Айсідок.

Організатори: автор ідеї ВУПП, прозаїк і журналіст Арсеній Троян; поет, резидент харківського літературного Слему Wint Randomov

Вхід: 30 грн.

Сторінка Вконтакті
Сторінка на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe