Читомо > Календар подiй > Учнів 8-11 класів запрошують на конкурс есе про стародавній світ і Середньовіччя

Календар подiй

Учнів 8-11 класів запрошують на конкурс есе про стародавній світ і Середньовіччя

01-04-2018 | 23:59
Україна

Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує конкурсу есе серед учнів 8-11 класів на тему «Стародавній світ і середні віки в сучасній літературі та кіно».

Ми приймаємо роботи, виконані українською чи англійською мовою обсягом до 15 аркушів (шрифт Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал).

До розгляду слід написати оригінальний текст з елементами аналізу літературного твору, написаного будь-яким письменником у ХХ ст., фільму чи серіалу та відображення в ньому тем, пов’язаних зі стародавнім світом, античністю чи середньовіччям. Есе мають бути ретельно вичитані.

Зважаючи на популярність таких романів, як «Після льоду та полум’я» Джорджа Мартіна чи «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг, кінофільмів на їхній основі, в сучасному суспільстві формуються стереотипи щодо давніх епох, а часто справжні сюжети історії, використані авторами, залишаються невідомими для читачів/глядачів. Ми сподіваємося, що конкурс есе допоможе глибше пізнати сучасну культуру й зацікавити історичною наукою.
Переможці конкурсу отримають подарунки й будуть опубліковані окремою збіркою.

Конкурс триває до 01 квітня 2018 року. Надсилайте ваші есе на адресу ancient.medieval.knu@gmail.com.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe