Читомо > Календар подiй > Учасники літстудії «Нобель» запрошують на читання

Календар подiй

Учасники літстудії «Нобель» запрошують на читання

26-01-2016 | 18:00
м. Івано-Франківськ, книгарня «Є», вул. Незалежності, 31 (3-й поверх)

Учасників літературної студії «Нобель» запрошують на читання.

Літературна студія «Нобель» виникла в Івано-Франківську на початку століття. Її незмінний керівник – відома поетеса і перекладачка Галина Петросаняк. За час існування студію відвідували близько двадцяти молодих авторів, частина з яких вже встигли позитивно заявити про себе в українському літературному просторі.

Твори кращих учасників студії було зібрано до антології під символічною назвою «Дайте! Нобелівську премію українським письменникам!», яка вийшла в івано-франківському видавництві «Лілея-НВ». Це і оригінальні поетичні твори (від верлібрів з використанням сленгу до вишуканих класичних строф екзистенційного штибу), і добротна проза авторства Богдана Ославського, Наталі Ткачик, Василя Карп’юка, Христини Козловської, Ярослава Голодюка, Галі Гайванюк, Тані Запорожець, Христини Котерлін, Михайла Фарбанця, Марини Михайлюк, Андрія Олексюка, Мар’яни Рудейчук, Олесі Федів та Світлани Хопти.

«… Ми неформальні, не зв’язані жодними узами, крім бажання двічі на місяць зустрічатися, щоб читати одне одному написане, ділитися враженнями від прочитаного, дискутувати про критерії й форми, навзаєм критикувати «ідеологію» й поетику. Ми різні – за великим рахунком це, зрештою, не наша заслуга, але кожен зі смаком шліфує свою унікальність. Ми рівні, бо формальна наставниця дуже часто почуває себе ученицею. Ми намагаємося не обмежувати внутрішню свободу одне одного, не втручатися в інтимну сферу письма занадто брутально, не цензурувати, не ідеологізувати. Ми даємо одне одному простір для помилок і шукань, а ще – право і можливість набити ґулі, що іноді допомагає більше, ніж будь-які дороговкази», – Галина Петросаняк.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe