Читомо > Календар подiй > У Харкові проведуть вечір поетичного перформансу

Календар подiй

У Харкові проведуть вечір поетичного перформансу

18-11-2017 | 17:30
м. Харків (різні локації)

У Харкові Є багато музикантів. У Харкові Є багато актoрів. У Харкові Є багато художників. У Харкові Є багато поетів. Запрошуємо всіх на перший в Харкові вечір поетичного перформансу. 

17:30 – 18:30 – Платформа Театральних Ініціатив
«Сучасний поетичний перформанс в Україні: хто? як? навіщо?».
Інтерактивна лекція Дарина Гладун, поетки, перекладачки, перформерки, аспірантки Інституту літератури НАН України.

Під час лекції мова піде про сучасний зріз поетичних перформансів. Ми з’ясуємо відмінності між поетичними перформансами, організованими художниками, поетами та мистецькими групами і колабораціями, що складаються з представників різних видів мистецтв. Також окреслимо спільні і відмінні риси сучасних поетичних перформансів та поміркуємо над тим, яку функцію виконує поетичний перформанс в умовах книжкового ринку.
Вхід за реєстрацією 50 uah (грн)
Форма реєстрації

19:15 – 20:00 – @Клуб Інді
поетичний перформанс від літературного об’єднання NETWORчі.

NETWORчі:
*Це поетична вистава «Чорнотроп», гумористичний вечір «….Після слова «лопата», програма «Інтимна лірика під баян», літературна вистава «Цілую, пиши…» та перформанс «Кольорове коло». У серпні 2017го NETWORчі, на запрошення Сергія Жадана, стали учасницями літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід» саме з цим перформансом! NETWORчі мають поличку зі своїми книжками в книгарні Віват!.
Вхід вільний

20:30 – 21:20 – Kamalaya
Музично-поетичний перформанс «Зникомі». Музикостворювачі: Youra Shtaida та Maxim Baga Голос: Mari Step. Дія: Elena Ermishkina. Текст Дарина Гладун.

Будемо досліджувати простір, який так міцно тримається єдиним у професійних музичних гуртах, а в нашому випадку буде зникомим. Час, як концепція, буде виключно справжнім, поезія – самостійною. А музика – нескінченною. Замість тіла в просторі – слова в звуках.
Буде гучно.
Потім буде Dj.
Вхід вільний. Але всі будемо стояти.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe