Читомо > Календар подiй > У Вінниці презентують «емоційний щоденник епохи»

Календар подiй

У Вінниці презентують «емоційний щоденник епохи»

21-12-2013 | 18:00
Вінниця, Книгарня "Є"

Раніше скасована (06.12.13) презентація відбудеться цього тижня.

У Вінниці в Книгарні «Є» (вул.. Соборна, 89) відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: Руслан Горовий «Гагарін і Барселона».

У Вінниці вперше автора та його книгу представлятиме ініціатор видання, кандидат фізико-математичних наук і… засновник видавництва «Кальварія» та керівник літературної агенції MSBrand Corporation у PR-Prime Company Петро Мацкевич.

Автор книги — Руслан Горовий — більше відомий як журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», кінорежисер.

Але крім того він — письменник, який втілює свій багатий життєвий досвід у дотепні, сумні, реалістичні, романтичні оповідання та повісті. Книга «Гагарін і Барселона» — четверта у його письменницькій кар’єрі. До неї входять повість «Дев’яноста хвиля еміграції» та оповідання. Як каже сам автор, усі його тексти беруть початок у реальних історіях, а повість «Дев’яноста хвиля еміграції» — взагалі майже автобіографічна.

«Книжка — бомба! — говорить Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін), лідер гурту «Скрябін». — Сила інтелекту і слова Автора робить наш примітив родзинкою літературного твору. Книжка про життя наше, така страшна, що аж смішна. Парадоксально, але правда».

Оксана Поліщук, редактор газети «Бізнес»: «У Руслана всі твори саме такі, життєві, — і пишуться, і читаються одним ковтком. Я б сказала, здебільшого вони прочитуються навіть не на одному подиху, а на одній сльозі. Бо після його оповідань про звичайні людські долі у горлі чомусь здавлює, а в душі наче виполоскано.
Була б моя воля, я б наполягала на включення творів Горового у шкільну програму для 10-11 класів — для вивчення сучасної української новелістики і просто для того, щоб у підлітків очі на життя відкривалися, а заодно і душі».

 

Із запитаннями дзвоніть +380503729200 або пишіть pr@msbrand.net

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe