Читомо > Календар подiй > У Рівному відбудеться поетичний білорусько-український діалог

Календар подiй

У Рівному відбудеться поетичний білорусько-український діалог

05-05-2016 | 19:00
м. Рівне, конференц-зала готелю «Оптіма», вул. Словацького, 9

Організація «Література.РВ» запрошує рівнян на один із завершальних заходів сезону «Зима-весна 2016», а також другу подію міжкультурного літ.проекту #RV_Dialogue. До Рівного приїде рівнянин Олександр Ірванець та білоруський письменник Андрей Хадановіч. 

Проект #RV_Dialogue стартував 6 лютого, коли до Рівного завітав молодий харківський поет Выдумайэхо. «Діалог» із ним вела рівнянка Вікторія Дикобраз. Вечір пройшов у форматі почергових читань кожного із запрошених поетів. #RV_Dialogue – це серія парних літературних виступів, сенс яких полягає в налагодженні діалогів між авторами, що пишуть різними мовами (російсько-, українсько-, білорусько-, польськомовні та ін.).

Довідка:

Андрей Хадановіч – поет, перекладач із Мінська. За освітою філолог, спеціаліст з французької літератури. Закінчив філологічний факультет Білоруського державного університету (1995) і аспірантуру БДУ (1999). Викладає в БДУ історію французької літератури; також викладає в Білоруському гуманітарному ліцеї ім. Якуба Коласа. Член Союзу білоруських письменників і Білоруського ПЕН-Центра. Перекладає з французької, української і польської мови.

Олександр Ірванець – український письменник, перекладач. Твори перекладалися англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами.

Вхід на вечір платний (25-40 грн.)

Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)

Подія Вконтакті
Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe