Читомо > Календар подiй > У проекті «Війна» зустрінуться Оксана Романів та Олена Максименко

Календар подiй

У проекті «Війна» зустрінуться Оксана Романів та Олена Максименко

14-03-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

У рамках проекту «Війна» відбудеться зустріч із Оксаною Романів та Оленою Максименко. Модератор зустрічі — Олена Задорожна.

«Війна» — цикл зустрічей у книгарнях «Є». Безпосередні учасники війни на Сході України — військові, волонтери, медики, капелани — у форматі відкритих розмов та публічних дискусій говорять як про власний досвід війни, так і про загальні проблеми, спричинені подіями на Сході України.

Тема жінки на війні — той плацдарм, де ламаються списи. З одного боку, суспільство намагається бути толерантним, та все ж настирно вилазять усілякі фрази на зразок «запрошуємо на службу громадян призовного віку та жінок». Однак мало хто сперечатиметься, що на плечах жіноцтва тримається чималий шматок фронтового життя: від діловодства до розвідки. Жінки-кулеметниці, жінки-снайпери, жінки-медики, на жаль, окрім службових обов’язків, покладених на них, мають щоденно доводити справами, що вони гідні чоловічого братства.

Про непрості стосунки жінки з війною, а також із командуванням, яке здебільшого уперто не хоче визнавати рівне право статей виконувати свій обов’язок перед Вітчизною, розкажуть Олена Максименко — журналістка, письменниця, військовий медик підрозділу «Госпітальєри» — та Оксана Романів — лікарка Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, письменниця.

Вхід: вільний.

Тел.: (044) 235 88 54

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe