Читомо > Календар подiй > У Львові триває набір на театральні майстер-класи

Календар подiй

У Львові триває набір на театральні майстер-класи

29-02-2016 | 23:59
м. Львів

Участь у майстер класах під час робочих сесій безкоштовна. Учасники самі покривають витрати на харчування, а іногородні – витрати на проїзд і проживанняДля режисерів, драматургів, акторів, театральних кураторів, критиків та перформерів у Львові триває набір на польсько-українські майстер-класи «Мапи страху / Мапи ідентичності», в результаті якого буде створено мобільну виставу, котра буде показана в чотирьох містах України.

У межах проекту буде реалізовано дві п’ятиденні робочі сесії (режисерсько-драматургічні та акторські майстер класи, лекції, дискусії) – у Львові та Харкові, а також дві семиденні репетиційні сесії –  у Києві та Львові. Під час репетиційної сесії постане мобільна копродукція, яку запрезентують восени 2016 р. у чотирьох українських містах: Києві, Львові, Харкові й Херсоні.

Тематичні майстер класи спрямовані на режисерів, драматургів та акторів, а також театральних кураторів, критиків і дослідників перформативних мистецтв, які зацікавлені у практичній роботі драматурга (у якості партнера режисера, а не автора п’єс).

Майстер-класи будуть торкатися різних практичних аспектів театральної праці – з акцентом на її зв’язки із суспільно-політичною реальністю.

Майстер класи проводитимуть польські драматурги, режисери і актори у двох групах:

а) Акторські майстер класи, присвячені сучасним перформативним технікам, свідомому будуванню акторського висловлювання, суб’єктивності актора, колективній практиці і питаннюспіввідповідальності актора за генерований у виставі переказ.

б) Режисерсько-драматургічні майстер класи – присвячені різним аспектам співпраці режисера і драматурга та функції драматурга як партнера режисера, постачальника контекстів і свого роду посередника між театральною подією та аудиторією.

Умови набору:

Відбір учасників відбувається на основі надісланих заявок (заявку на участь можна завантажити на сайті). Оцінюванню підлягатиме письмова заявка, що містить:

  • інформацію про професійний досвід
  • мотиваційний лист
  • рекомендацію інституції або фахівця

Щоб повніше представити свій професійний досвід, бажано додати до заявки візуальні і текстові матеріали (фото і відеозаписи вистав, тексти/п’єси, рецензії і т. п.).

На основі заявок буде відібрано близько 10 учасників режисерсько-драматургічних майстер класів і близько 10 учасників акторських майстер класів. Під час майстер-класів буде сформовано групу реалізаторів мобільної копродукції (режисер, драматург, сценограф, актори).

Умови участі в майстер-класах:

Майстер класи організовані у двоетапній формі

  1. Режисерського-драматургічні й акторські майстер класи
  2. Репетиційна сесія і покази мобільної копродукції

Під час репетиційної сесії і показів організатори покривають витрати на подорож, проживання і харчування для попередньо обраних реалізаторів мобільної копродукції. Група реалізаторів копродукції отримає винагороду за свою працю (на основі окремих угод).

Просимо надсилати заповнену українською мовою анкету на такі адреси: jowichow@hotmail.com і luba.ilnytska@gmail.com. У темі листа просимо зазначити: “Мапи страху + ім’я і прізвище”.

Кінцевий термін надсилання заявок: 29 лютого 2016 року.

1-ий етап майстер класів відбудеться у травні 2016.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe