Читомо > Календар подiй > У Києві відбудеться презентація «Багряної королеви» Вікторії Авеярд

Календар подiй

У Києві відбудеться презентація «Багряної королеви» Вікторії Авеярд

12-11-2017 | 15:00
м. Київ, Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7

IV Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів ЛиTerra, де відбудеться презентація «Багряної королеви» Вікторії Авеярд.

Говорити про книжку зокрема та сильних героїнь у світовій фантастиці загалом будуть перекладачка роману Iaroslava Strikha та авторка блогу Vaenn’s Ksenia Sokulska.

«Багряна королева» – це перша частина серії, над якою працює Вікторія Авеярд. Книжку вже перекладено на 39 мов. Лише в США продано понад 1,3 млн примірників.

За сюжетом сімнадцятирічна Мара, яка народилася і живе в радіоактивній пустці постапокаліптичного світу, опиняється перед перспективою потрапити на нескінченну війну, з якої більшість не повертається… Мара не належить до панівної еліти з надприродними здібностями, а ще вона надбала небезпечних ворогів, які впевнені: ця дівчина може зруйнувати усталений світовий лад.

Несподівано для себе Мара опиняється у вирі політичних інтриг і таємного руху спротиву. Вона ні в чому не може бути певною, крім того, що революція неминуча, а зрадити може кожен.

Молода авторка – ще й тридцяти нема – написала одну з найважливіших жанрових книжок нового віку.

Насправді саме «Багряна королева» може скласти гідну конкуренцію «Поттеру»: коли книжка вигадливо придумана (і написана, з цим у Роулінг проблеми) і авторка в ній думає вкрай важливу думку. І не одну: приміром, що можна протиставити тим, чия сила – у спрощенні? І якою тоді є ціна власної складності. Що не кажіть, а історія в Авеярд крута: стильна і хвацька – так описав «Багряну королеву» літературний критик Євгеній Стасіневич.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe