Читомо > Календар подiй > Три молоді письменниці презентують свої книжки

Календар подiй

Три молоді письменниці презентують свої книжки

31-03-2016 | 19:00
м. Бориспіль, Dr.Pub, вул. Київський Шлях, 69-А

Три молоді письменниці Марини Єщенко, Іолани Тимочко та Марії Косян презентують свої книжки. Модераторка зустрічі – Іванка Урда.

Три книги демонструють різний світогляд: абсурдистський, містичний та антиутопічний. Непередбачувані сюжети заводять у хащі людської сутності та малюють життя в усіх його барвах.

Роман Іолани Тимочко «Перший спалах» – поєднання психологічного та містичного роману з елементами фантастики. Це експериментальний твір із кількома сюжетними лініями, вставними історіями, нелінійною розповіддю та різноманітними розповідними техніками, що дозволяють заглибитися у внутрішній світ героїв.

У книжці Марини Єщенко «Поговори зі мною» зібрано сорок новел. Герої творів – школярі, пенсіонери, безробітні, чиновники. І кожен із них стикається із власними страхами, стереотипами та шаблонами. Часто письменниця вдається до поетики абсурду й гротеску, щоб підкреслити нікчемність нашого життя, показати речі, до яких ми звикли, як безглузді та неприпустимі.

До вподоби «Голодні ігри» чи «Дивергент»? Тоді роман Марії Косян «Коли в місті N. дощить» – саме для Вас. Це текст про життя і смерть, кохання і ненависть, дружбу і зраду, повстання і війну, про ув’язнення і свободу, про Апокаліпсис та створення світу. Роман складається з трьох частин, кожна з яких оповідає про новий антиутопічний устрій, у якому живуть ті самі герої. Кастова система, влада Вождя та універсалім, правління Великого Інквізитора та Великої Матері… Із чим іще доведеться стикнутись людині майбутнього?

Подія на Фейсбуці
Подія Вконтакті

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe