Читомо > Календар подiй > ТРАВМПУНКТ приймає твори про нові життєві досвіди та зміни

Календар подiй

ТРАВМПУНКТ приймає твори про нові життєві досвіди та зміни

11-12-2017 | 23:59
Україна

Антологія документального письма ТРАВМПУНКТ приймає есеї та письмові свідчення, щоденникові записи, зв’язки емпіричного досвіду, нариси про події пов’язані з перетинанням кордонів, новим життєвим досвідом та біометричними пригодами. ТРАВМПУНКТ намагається відстежити прояви уявлень про інші країни до / після, і виявити різницю змін або її відсутність. За підсумками надісланих історій буде видано паперовий варіант книги.

11 червня 2017 року набула чинності угода з Європейським Союзом щодо взаємної лібералізації візового режиму, згідно з якою усі громадяни України при наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз та перебувати там до 90 днів протягом 180 днів.

Травмпункт продовжує прийом документального письма. Тема другого блоку: «Біометричний досвід: Україна». Історія може бути про що завгодно: отримання біометричного паспорта, перетин кордону, враження від перебування закордоном, аналітичне коливання, порівняльний елемент, досвід повернення у звичне середовище, або що-небудь інше.

За підсумками прийому зв’язки емпіричного досвіду будуть опубліковані в друкованому виданні Травмпункт. Ви можете залишатися анонімними або вказати ім’я, вік, місто.

У першому блоці ми отримали безліч історій стилістично і змістовно оформлених в манері копіювання. Будь ласка, пишіть своєю власною мовою, наскільки це можливо.

Прийом творів на конкурс триватиме до 11 грудня 2017 року.

Деталі на сайті

Адреса для електронних листів: travmspace@gmail.com

Адреса для паперових листів: Харків, а/с 9235, 61004

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe