Читомо > Календар подiй > «Тибет» Єшкілєва і «Бубна-козир» Бондаря-Терещенка презентують у серії «СХІД-ЗАХІД»

Календар подiй

«Тибет» Єшкілєва і «Бубна-козир» Бондаря-Терещенка презентують у серії «СХІД-ЗАХІД»

15-04-2016 | 18:00
м. Львів, «Квартира 35», вул. Вірменська, 35

У серії «СХІД-ЗАХІД» презентують книгу з текстами відомих українських письменників – івано-франківця Володимира Єшкілєва та харків’янина Ігоря Бондаря-Терещенка («Тибет» – «Бубна-козир»).

«Тибет» – збірка прози Володимира Єшкілєва (нар. у 1965 році), у якій зібрані новели, написані автором у різні роки. Центральне місце в книжці займає повість «П’ять тіл богині», публікація уривків з якої у газеті «Вечірній Київ» у 2008 році викликало бурхливу дискусію на засіданні Київради. Деякі поборники суспільної моралі з числа депутатів столичного парламенту навіть пропонували оголосити Єшкілєва персоною нон-грата у Києві. «П’ять тіл богині» уперше друкується у повному варіанті.

«Бубна-козир» містить віршований доробок Ігоря Бондаря-Терещенка (нар. у 1964 році), якого в українському літпроцесі більше знають як літературного критика ІБТ. До збірки увійшли поезії, написані ІБТ у 2009-2014 роках, сповнені екзістенційним спогляданням буття та своєрідною авторською іронією. У циклах «Казки про Курта» та «Домова книга» ІБТ подає поетичну рефлексію на літературоцентричний світ українського митця, оточеного жлобськими реаліями Східної України.

У своїх поезіях ІБТ виступає одним з поетів того урбаністичного кола, яке здійснило історичний відрив української поезії від старосвітської сентиментально-селянської традиції та відкрило українській літературі нові світи і шляхи у майбутнє.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe