Читомо > Календар подiй > Тетяна Вергелес презентує книгу “Моя грішна журналістика”

Календар подiй

Тетяна Вергелес презентує книгу “Моя грішна журналістика”

14-10-2014 | 18:00
м. Київ, вул. Лисенка, 3, книгарня "Є"

Книжка львівської журналістки – багатоповерхова: вона про Львів, про його «геніїв місця» і просто класних людей. Вона про друзів, про політику, книги, музику, мандри і «мантри». Наскрізне у ній – журналістика і те, що там, за її лаштунками. А за ними – непоказна любов до професії, без повчань і пафосу, з озиранням на застереження «Любиш поради давати, люби й на фіг ходити». Це весела, «імпресіоністична» прогулянка від конвеєра заводу до конвеєра новин із прихованим «зухвалим» висновком: журналістика – це і є життя. Тут багато гумору, самоіронії, легко сприймаються дуже серйозні речі.

Матеріал для книжки Тетяна Вергелес збирала протягом 5 років.

Книжку можна читати по-різному: як ненав’язливий практикум із журналістики, усічену, суб’єктивну історію становлення львівської преси у незалежній Україні (початку 90-х XX ст.) і проростання інтернет-журналістики «в особі» Інформаційного агентства ZIK. А можна – як автобіографічне есе і збірник незапліснявілих інтерв’ю, репортажів та нарисів, надрукованих у різних періодичних виданнях. А хтось текст сприйме як посиденьки на «Фейсбуці» і психотерапевтичні теревені з друзями.

Тетяна Вергелес народилася і живе у Львові. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Працювала журналістом і редактором у львівських газетах «Молода Галичина», «Діло, «Високий замок». З 2006 р. – заступник головного редактора Інформаційної агенції ZIK (ІА ZIK). Лауреат журналістської премії «Сучасність», нагороджена Національною спілкою журналістів України «Золотою медаллю української журналістики» (2013).

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe