Читомо > Календар подiй > Тетяна Стрижевська презентує підліткову повість «Де ESC з моїх халеп?»

Календар подiй

Тетяна Стрижевська презентує підліткову повість «Де ESC з моїх халеп?»

11-04-2018 | 18:30
м. Київ, книгарня «Буква», вул. Б.Хмельницького, 3-Б, 2-й поверх

Видавництво «Легенда» запрошує на презентацію підліткової повісті Тетяни Стрижевської «Де ESC з моїх халеп?». Модераторка презентації – Оксамитка Блажевська. Також у презентації братиме участь Юлія Горошко, керівник напряму Parental в Edipresse media (журнал і сайт «Твой малыш» і «4mama»).

Весняна новинка «Легенди» – підліткова повість Тетяни Стрижевської «Де ESC з моїх халеп?» – барвиста, емоційна і трохи лірична. Вона про те, що кожен підліток сприймає як щось особливе – перше кохання. Це почуття, як весна, привабливе і надзвичайно примхливе. Як це все переживають підлітки, прочитаєте у книжці.

Сніжці-Сніжані п’ятнадцять. Вона фарбує собі волосся синім, щоб не бути схожою на Рапунцель, іще майже не готується до ЗНО, захоплюється аніме та комп’ютерними іграми-стрілялками, уміє оновити прошивку на планшеті, шукає щирості й наразі мало тямить у коханні. А ще доволі рідко знаходить розуміння в дівчат, і по відверту пораду їй легше буває звернутися до друзів-хлопців.
Тетяна Стрижевська, авторка психологічної повісті «Де ESC з моїх халеп?», не просто пише від імені підлітка, а й тонко осягає дійсність його відчуттями.

Довідка:

Тетяна Стрижевська – сучасна українська письменниця. Народилася в Одесі, живе у Києві. Переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016 від видавництва «Фонтан казок». Авторка книжок «AD LIBITUM», «Файні тОвсті дівки, йо!» і «Де ESC з моїх халеп?».

Вхід вільний

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe