Читомо > Календар подiй > «ТаТиШо» запрошує на презентацію перевидання «Гагаріна і Барселони» Руслана Горового

Календар подiй

«ТаТиШо» запрошує на презентацію перевидання «Гагаріна і Барселони» Руслана Горового

23-12-2017 | 16:00
м. Київ, Національний музей Тараса Шевченка, б-р Т.Шевченка, 12

Презентація перевидання бестселера Руслана Горового «Гагарін і Барселона» від видавництва «ТаТиШо».

«Гагарін і Барселона» — збірка повістей і оповідань, яка вперше побачила світ у 2013 дуже обмеженим накладом, що був розкуплений за лічені місяці. Більше книжка не видавалася через розбіжності між автором та видавництвом «Кальварія».Автор Руслан Горовий – режисер-документаліст, відомий за фільмами «Київський Потоп», «Укропи Донбасу», «Переселенець», автор і один із засновників проекту «Служба Розшуку дітей». Його книжки «Казки на ніч», «Ген Воїна», «40…, або чому чуваки не святкують», «1000 і 1 ніч війни» виходили у видавництвах «Кальварія», «Клуб Сімейного дозвілля», «Віват» сукупним тиражем понад 20 тис. примірників та добре знайомі українському читачеві. Із 2016 року автор працює із видавництвом «ТаТиШо».

Книга «Гагарін і Барселона» була видана перед самим Майданом. Її центральна повість «Гагарін і Барселона» стала основою для однойменного спектаклю, який з аншлагами йде в «Київському академічному Молодому Театрі».

На читачів очікують дві варіації книжки – моно-повість «Гагарін і Барселона» у міні форматі та збірка, що містить додаткову повість, яка раніше не публікувалася. У київській презентації перевидання будуть задіяні актори Молодого театру, а на гостей чекають цікаві сюрпризи та несподіванки.

Усі акредитовані представники ЗМІ отримають примірник книжки із автографом.

Контактна особа: Артем Лобанов, директор видавництва «ТаТиШо» – (093) 1623351,
e-mail: artem.lobanov@ukr.net

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe