Читомо > Календар подiй > “Тараса Шевченка в критиці” та інші книжки презентує “Критика”

Календар подiй

“Тараса Шевченка в критиці” та інші книжки презентує “Критика”

29-03-2017 | 18:00
м. Київ, Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Т. Шевченка, 12 (атріюм)

Видавництво «Критика», Інститут Критики та Національний музей Тараса Шевченка запрошують
у середу, 29 березня 2017 року на шевченківський вечір, у рамках якого відбудеться презентація видань критиківської Шевченкіяни, зокрема зведення «Тарас Шевченко в критиці», другий том якого вийшов у світ наприкінці минулого року, а також очікуваних невдовзі книжок: «наукового роману» Михайла Назаренка «Поховання на могилі», першого числа нової серії «Записок НТШ в Америці», збірника праць Віктора Дудка з історії журналу «Основа», а також монографії-альбому Володимира Яцюка «Шевченко і світ фотографії» та інших.

Участь у вечорі та обговоренні візьмуть:

  • головний редактор зведення «Тарас Шевченко в критиці» та нової серії «Записок НТШ-А» Григорій Грабович – літературознавець, критик, історик культури, професор катедри української літератури Гарвардського університету, президент НТШ в Америці, засновник і головний редактор видавництва та часопису «Критика», президент Інституту Критики;
  • співупорядники і коментатори зведення «Тарас Шевченко в критиці» Олександр Боронь – літературознавець, старший науковий працівник Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України, та Михайло Назаренко – історик літератури, критик, доцент катедри історії російської літератури Інституту філології КНУ імені Т. Шевченка;
  • науковий редактор зведення «Тарас Шевченко в критиці», першого числа нової серії «Записок НТШ-А», Повного зібрання творів Пантелеймо¬на Куліша та низки інших історико-культурних і джерелознавчих публікацій «Критики» Олесь Федорук – старший науковий працівник відділу рукописних фондів і текстології Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України.

Вхід вільний.

Журналістів, зацікавлених взяти коментарі в учасників заходу або отримати дотичні інформаційні матеріяли, просимо звертатися до прес-служби видавництва: press@krytyka.com.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe