Читомо > Календар подiй > Тарас Прохасько проведе курс «Письмо як світогляд»

Календар подiй

Тарас Прохасько проведе курс «Письмо як світогляд»

15-05-2016 | 13:00
м. Харків, Spalah, вул. Дівоча, 6

14-15 травня в Харкові письменник Тарас Прохасько проведе авторський курс «Письмо як світогляд». Один з найбільш впливових українських письменників сучасності поділиться зі слухачами досвідом творення літературних текстів.

Учасники курсу дізнаються про те, як власний світогляд впливає на текст, як спостереження перетворювати на цікаві історії, як «гратися» з мовою, щоб створити власний авторський стиль та ін.

Програма курсу:

  • Самописець. Як писати про себе.
  • Література – це все ж таки репортаж
  • Співжиття словосполучень
  • Деталь як думка
  • Практичне завдання (аналіз і обговорення)

Тривалість курсу – 8 годин лекційних і практичних занять. Програма буде цікава як авторам-початківцям, так цілком може стати у нагоді й літераторам із досвідом. Також курс буде корисний дослідникам літератури та усім, хто цікавиться творенням письма.

Реєстраційна анкета Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 400 грн. У вартість входить: навчальна програма, кава-брейки, роздаткові матеріали.

Дати проведення: 14-15 травня (з 13:00 до 17:00)

Контактна особа: Стаська Падалка (066-425-95-18, litosvita.org@gmail.com)

Довідка:

Тарас Прохасько – письменник, есеїст, публіцист, перекладач, один з найбільш впливових сучасних українських письменників. Лауреат багатьох літературних премій (зокрема, «Книга року BBC» та премії Джозефа Конрада). Автор більше десяти книжок прози. Один із засновників «станіславського феномену».

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe