Читомо > Календар подiй > Тарас Лютий презентує «Ніцше. Самоперевершення»

Календар подiй

Тарас Лютий презентує «Ніцше. Самоперевершення»

25-05-2016 | 19:00
м. Київ, Освітня станція «31В1», вул. Пушкінська, 31в1

Тарас Лютий презентує книгу «Ніцше. Самоперевершення».

Тарас Лютий – український філософ, представник молодшої генерації Київської філософської школи. Автор понад 40 наукових праць, присвячених проблемам історії філософії та філософської антропології.

Тарас Лютий презентує свою книжку «Ніцше. Самоперевершення» (К.: Темпора, 2016), у якій він простежує, як формувалися і якої трансформації зазнали ідеї одного з найвідоміших філософів ХІХ століття. Дослідження присвячене вивченню біографії та філософської спадщини Фрідріха Ніцше. Монографія є спробою охопити загальну тематику й простежити трансформацію поглядів німецького філософа. В розвідці окреслюється культурний контекст формування мислителя, з’ясовується, як ним сприймалися поширені в ХІХ ст. соціально-політичні рухи, порушуються питання про причини експлуатації інтелектуального доробку Ніцше тоталітарними ідеологіями, простежуються головні ідейні впливи на його погляди, а також увиразнюються концепти «самоперевершення» і «самотворення», що стають чільними домінантами філософування Ніцше. Розкривається подальша рецепція, моделі переосмислення й доля ніцшеанства в різноманітних національних традиціях.

На презентації монографії автор разом з колегою Людмилою Криворучкою поговорять про ніцшеанську візію освіти та самоосвіти. Тож, не прогавте свій шанс придбати фоліант з автографом автора!

Вхід вільний за умови реєстрації

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe