Читомо > Календар подiй > Тарас і Мар’яна Прохаськи запрошують дітей ліпити сніговика з паперу

Календар подiй

Тарас і Мар’яна Прохаськи запрошують дітей ліпити сніговика з паперу

21-01-2017 | 15:00
м. Володимир-Волинський, книгарня «Є», вул. Ковельська, 6

Дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Тараса й Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг» і «ліплення» сніговика… з паперу.

Книжка Тараса й Мар’яни Прохаськів унікальна, з якого боку не поглянь. Перша дитяча книжка Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько в ролі ілюстраторки. Тепла казка по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг…

«Хто зробить сніг» стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС – 2013» у номінації «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а також отримала премію «ЛітАкцент року 2013» у номінації «Поезія і проза для дітей», посіла перше місце рейтингу «Книжка року‘2013» у номінації «Дитяче свято», потрапила до світового каталогу «The White Ravens» у 2014 році.

Після читання разом виготовимо сніговика з допомогою… паперу, інших підручних матеріалів, а також — слідів дитячих долоньок! Кожна охоча дитина зможе залишити у книгарні слід своїх долоньок!

Приходьте, буде цікаво!

Тел.: (03342) 2 19 57

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe