Читомо > Календар подiй > Тамріко Шолі розповість, як «Всередині жінки»

Календар подiй

Тамріко Шолі розповість, як «Всередині жінки»

27-11-2014 | 19:00
г. Киев, Воровского, 43а

Тамріко Шолі (Шошіашвілі) – журналіст, редактор, блогер і письменниця, автор нашумілої книги «Всередині чоловіка» (2012), представляє продовження книги «Всередині жінки», яка вийшла у Видавництві «Фоліо».

«Усередині жінки» – це відверті історії сотні різних жінок, які не посоромилися розповісти про себе найпотаємніше. Протягом трьох років автор вивчала внутрішній і зовнішній світ жінок, а після розкрила всю веселку жіночих переживань, розкаянь у помилках і бажаннях в своїй книзі. Приховуючи справжні імена, жінки довірили Тамріко свої інтимні історії, які вони перш нікому не розповідали. В результаті в книгу увійшли найрезонансніші і шокуючі одкровення. Історії про те, що означає бути жінкою в сучасному світі. Історії про права жінки на те, щоб бути жінкою.

Тамріко Шолі хоче допомогти кожному читачеві за допомогою ретельно зібраних жіночих історій відшукати самого себе і розкритися назустріч своїм почуттям.

«Сто відтінків почуттів, сто варіантів життя. Я прожила кожну з цих історій і готова розповісти, як вони змінили мене», – ось що каже про цю книгу сама Тамріко.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe