Читомо > Календар подiй > Таіс Золотковська проведе майстер-клас для дітей за книжкою «Ай-Кім! Морозиво для Лесі»

Календар подiй

Таіс Золотковська проведе майстер-клас для дітей за книжкою «Ай-Кім! Морозиво для Лесі»

14-04-2018 | 13:00
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

Видавництво «Моноліт bizz» запрошує батьків та дітей віком від 5 до 8 років на презентацію книжки Таіс Золотковської «Ай-Кім! Морозиво для Лесі» та майстер-клас з малювання улюбленого морозива.

Родинний затишок, спільні сніданки щовихідних та любов до морозива, яка є майже спадковою… Проте, саме це «майже» і не дає спокою маленькій Лесі. Їй не до вподоби цей холодний десерт, навіть звичайний вафельний ріжок із солодкою холодною кулькою змушує її насупити брови та зморщити носик. Татусь також не радіє солодкому життю, коли велика родина збирається за столом і залюбки ласує морозивом… Що ж бентежить тата та який секрет розкриє донька?

Розгубившись одного разу, докорятимеш собі все життя. І лише любов близьких здатна все пробачити. Навіть таку сильну нелюбов до морозива.
Автор пропонує маленьким читачам здійснити екскурс в історію морозива та дізнатися про всі його різновиди, а також завітати до однієї родини, яка обожнює ці ласощі.

Таіс Золотковська – харківська письменниця, відома читачеві за таким книжками, як «Мармур», «ФарФор» та «Лінія зусилля». Ще підлітком взялася за перо. Роман «Лінія зусилля» написала в межах флешмобу NaNoWriMo — Національного місячника написання роману.
У 2015 році Таіс Золотковська заснувала в Харкові Клуб анонімних авторів, який існує й нині. На засіданнях клубу вона заохочує молодих авторів до художнього слова, проводить пізнавальні лекції та уроки креативного письма.

Обов’язкова реєстрація за номером 093 535 51 76.

Тел.: (056) 732-13-92.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe