Читомо > Календар подiй > «Та ви жартуєте, містере Фейнман!» презентують в українському перекладі у Вінниці

Календар подiй

«Та ви жартуєте, містере Фейнман!» презентують в українському перекладі у Вінниці

26-04-2018 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Наш формат» запрошує на презентацію українського перекладу книжки Річарда Фейнмана «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака».

Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім особистість Фейнмана така неординарна й багатогранна, що заслуговує не меншої уваги, ніж його наукові досягнення. Фізик-теоретик, художник-портретист, віртуозний барабанщик і жартівник, який полюбляв розігрувати друзів та колег і часто сам потравляв у кумедні ситуації… Ніхто краще за нього не розповість про неймовірно-божевільні пригоди, на які науковця штовхала невгамовна цікавість.

Автобіографія Річарда Фейнмана – це вибухова суміш високого інтелекту, мудрості, безмежної допитливості та разючої сміливості.

Довідка:

Річард Фейнман – американський фізик, лауреат Нобелівської премії 1965 року за фундаментальні роботи з квантової електродинаміки. У 1943-1945 роках брав участь у Мангеттенському проекті зі створення атомної бомби. Співавтор популярного підручника – тритомника «Фейнманівські лекції з фізики», автор низки науково-популярних книжок.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe