Читомо > Календар подiй > Створенню книжок для підлітків навчать Анна Владимирська та Іван Кравець

Календар подiй

Створенню книжок для підлітків навчать Анна Владимирська та Іван Кравець

20-05-2016 | 19:00
м. Київ, креативний простір «Часопис», вул. Л. Толстого, 3

Що читають підлітки останнє десятиліття? Хлопців старше 14 років вже не цікавлять енциклопедії та казки, їм ближче і зрозуміліше стають фентезі, історико-пригодницькі твори, детективи … і, звичайно, популярні книги сучасних авторів.

Сучасна підліткова література – це особливий вид читання. Ми обговоримо, як створюються захоплюючі історії, що підіймають дорослі проблеми ще зовсім юних людей. І як такі книги можуть навчити не тільки підростаюче покоління, але й всезнаючих дорослих.

  • Як сконструювати повість чи роман з харизматичним героєм?
  • Яким чином побудувати конфліктну складову тексту?
  • Чому важливі не тільки головні герої, а й другорядні персонажі, і в чому їхня функція?
  • Значення ілюстрації в підлітковій літературі.
  • Створення образів книги.

Все це і багато іншого ми обговоримо 20 травня у ході нашої зустрічі.

А також в рамках зустрічі відбудеться продаж нової книги Анни Владимирської «Василиса – дівчинка з рудим характером» і автограф-сесія.

Довідка:

Анна Владимирська – автор більш ніж 50-ти книг з мистецтва, педагогіки, психології, художньої літератури та понад 200 статей і есе про мистецтво. Розробляє і викладає свої власні програми з мистецтва, психології та арт-терапії. Переможець конкурсу «Кращі мас – медіа про кращі бренди» в номінації «Золоте перо України» в 2001 році. Книга з мистецтва: «Мистецтво для простих смертних або путівник для нормальних людей» визнана найяскравішим комерційним проектом 2006 року (за твердженням Книжкової Палати Росії). У 2013 році книги А.Владимирської, за версією журналу «Фокус», увійшли в ТОП-10 найбільш читаних і популярних книг України (за твердженням Книжкової Палати України).

Іван Кравець – художник-графік, член Національної Спілки художників України. Персональні виставки у Львові, Києві, Відні. Учасник вітчизняних та міжнародних виставок книжкової та малої станкової графіки. Лауреат Державної Національної премії України ім. Лесі Українки 2015 року за роботу над книгою «Пітер Пен». Лауреат премій на виставках графіки в містах Ненсі (США), Ібіца (Іспанія), Львів (Україна). Проілюстрував більше 40 книг. Серед них ілюстрації до книг Астрід Лінгред, Крістіана Андерсена Чарльза Діккенса, Даніеля Дефо, Джеймса Баррі, Братів Грімм.

Вартість: 150 грн (умови Простору включено)

Реєстрація

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe