Читомо > Календар подiй > Соня Атлантова презентує арт-проект “Миша”

Календар подiй

Соня Атлантова презентує арт-проект “Миша”

10-05-2017 | 17:00
м. Київ, Національний музей літератури України, вул. Б.Хмельницького, 11

Видавництво «Фонтан казок» запрошує вас на презентацію арт-проекту Соні Атлантової «Миші».

Літературно-мистецький проект «Миші» – це ілюстрована казка-шкряботушка «Миші» Соні Атлантової і експозиція арт-об’єктів авторства одного з персонажів казки – мишки Мусія.

Арт-проект є спробою відобразити прихований світ мишачого життя, розкрити потаємні глибини світогляду мишей, нюанси їхньої психології, а також ознайомити з їхнім побутом і фольклором. Арт-проект не претендує на наукову об’єктивність і повноту, однак є серйозною спробою привернути увагу до неоднозначного і творчого народу українських мишей, презентувати творчість одного з провідних сучасних актуальних мишачих художників.
Осмислення буття мишей відбувається не лише засобами літератури і книжкової графіки, але й живопису та інсталяції. Традиційне мистецтво поєднується з актуальним. Важливо, що у цьому проекті має місце не лише синтез кількох видів мистецтв, але також поєднання двох точок зору – зверху (людського) та знизу (мишачого).

Миші — такі само люди, як і ми з вами. Можуть і накапостити, і начуди­ти, — а можуть і подвиг звершити, особливо заради дівчинки чи хлопчика, яка (який) ну дуже подобається. Зрештою, у них, як і в нас, на все свій час: коли балуватися, бешкетувати й котів дратувати, а коли й нору трикімнатну рити і повну комору припасів готувати на зиму…

У цікавущий світ веселих пригод поведе вас гумористична казка-шкрябо­тушка «Миші», яку з неабиякою любов’ю написала й намалювала відома ху­дожниця Соня Атлантова. І ви з подивом виявите, що її яскраві й трішки кумедні персонажі навдивовижу схожі на вас, ваших батьків і дідусів з ба­бусями, друзів, родичів, знайомих — адже це справжня сучасна книжка для сімейного читання.

Проект є результатом творчої співпраці автора літературного твору, художника-ілюстратора книжки, та одного з її персонажів.

Арт-проект «Миші» експонуватиметься у Національному музеї літератури України з 27 квітня до 20 травня.

Вхід на виставку – за квитком до музею.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe