Читомо > Календар подiй > Софія Тайнон розповість про власну художню практику

Календар подiй

Софія Тайнон розповість про власну художню практику

23-09-2016 | 16:00
м. Київ, НАОМА, Вознесенський узвіз, 20

Британська художниця Сара Тайнон завітає на творчу зустріч.

Сара – перший резидент майстерень НАОМА на Сошенко 33, участниця програми україно-британських художніх резиденцій SWAP British Council в Україні. Під час зустрічі Сара розповість про власну художню практику, а також про систему художньої освіти у Британії.

Запрошуються студенти НАОМА та усі охочі.

Сара Тайнон – ірландська художниця, яка живе та працює у Лондоні та Дубліні. Вона має ступінь бакалавра живопису в National College of Art and Design, Дублін (2009), і магістра живопису Royal College of Art, Лондон (2012).

Художня практика Сари Тайнон включає живопис, рисунок, фотографію та інсталяцію. Відправною точкою її проектів є архітектура та естетика транзитних міських просторів. У 2013 році Сара почала співпрацю з Тамсином Сноу – ірландським художником, який працює у Британії. Їх творча колаборація досліджує взаємозвязок між мистецтвом, архітектурою та дизайном. Разом вони створюють маштабні інсталяції, які порушують питання політичних та ідеологічних основ архітектури вцілому та публічних місць зокрема.

Вибрані виставки: Dead Rubber, UEL Project space, London; Dazed X Confused Emerging Artist Award, Royal Academy, London (2015); Lobby Part I & II, Oonagh Young Gallery, Dublin (2015); Pavilion, Store, London; Bloomberg New Contemporaries, Spike Island, Bristol and ICA, London (2014); Notes on an Autobiography, ASC Gallery, London (2014).

SWAP: UK/Ukraine Artist Residence Programme Британської Ради в Україні – нова мистецька програма резиденцій, що має на меті об’єднати художників з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Програма також покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

Сошенко ЗЗ – творчі майстерні НАОМА, унікальна база, яка історично була задіяна для підтримки молодих митців. Зараз функціонує як освітньо-художній центр НАОМА.

Куратори резиденції на Сошенко 33 – Сорокова Анна, Тарас Ковач.

Подія на Фейсбуці https://www.facebook.com/events/348948362113691/

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe