Читомо > Календар подiй > «Смолоскип» презентує книжку «Муза і чин Остапа Луцького»

Календар подiй

«Смолоскип» презентує книжку «Муза і чин Остапа Луцького»

15-03-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

Видавництво «Смолоскип» запрошує на презентацію книжки «Муза і чин Остапа Луцького» за участю авторів та співупорядників Данила Ільницького, Петра Ляшкевича, Надії Мориквас, Василя Деревінського та Олександри Салій. Модератор — Юрій Матевощук.

У книжці «Муза і чин Остапа Луцького» зібрано тексти, присвячені життю і діяльності цього непересічного українця. Його образ органічно висвітлено у різних площинах: і як літератора, і як громадсько-політичного діяча. У виданні подано також авторські поетичні збірки, переклади, різноманітні статті, щоденникові записи й вибраний епістолярій. Книжка буде цікава літературознавцям, історикам, політикам і громадським активістам, – всім, кому небайдужа доля України.

Довідка:

Остап Луцький (1883, с. Лука, нині Самбірський район, Львівська область — 1941, Котлас, Архангельська область, Росія) — український військовий, політичний і громадський діяч, кооператор, публіцист і поет, літературний критик. Ад’ютант австрійського архикнязя з династії Габсбургів, полковника Легіону Українських Січових Стрільців та УГА Вільгельма Габсбурга — Василя Вишиваного.

Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe