Читомо > Календар подiй > «Склянка Часу*Zeitglas» оголошує поетичний конкурс

Календар подiй

«Склянка Часу*Zeitglas» оголошує поетичний конкурс

01-03-2017 | 23:59
Україна

Міжнародним літературно-мистецьким журналом «Склянка Часу*Zeitglas» оголошено VII-й міжнародний поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора». Це літературне змагання поетів має відбуватися відповідно темі «Моя ти любо!» і полягає у художньому осмисленні кохання.

Умови конкурсу:

  • мова написання – українська або російська;
  • обсяг твору – обмежується «повними» двадцятьма рядками (п‘ять класичних чотиривірши /четверостиший/). Твори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду не беруться!
    вік учасників – не обмежений;
  • кількість творів – один;
  • термін подання творів до 01 березня 2017 року.

Важливо! Аби надіслати свій твір, автору слід спершу придбати (будь-яку) книгу/книги, або журнал видавництва «Склянка Часу*Zeitglas». В такий спосіб учасник доводив справою свою щиру участь у конкурсі. Книги можна читати самому. Можна дарувати друзям. Можна підтримувати бібліотеки.

Редакция СЧ приймає до розгляду лише авторські тексти за обов‘язкової наявності: короткої біографії автора (із зазначенням року народження та вірно поданої поштової адреси автора: Прізвище та ім‘я по батькові, вулиця, номер будинку та квартири, місто, поштовий індекс, номер телефону).

  • тексти мають надсилатися е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net із позначкою «Поетичний конкурс «Моя ти любо!» та у роздруковці на папері з доданням електронної версії /CD, або по е-пошті/ в програмі Word або RTF (з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)
  • прозові твори не приймаються.
  • надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу.

Пересилка роздрукованого тексту на папері обов‘зкова за адресою:

«Склянка Часу*Zeitglas»
вул. Шевченка, 31/32,
м. Канів,
Черкаської обл.
19003

Автори трьох найкращих поезій будуть відзначені дипломами та нагородами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas». Інші, відзначені за рішенням конкурсного журі роботи, будуть публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

По завершенню терміну прийому творів (опісля 1 березня 2017 року плануємо видання Віснику VII-го Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора». Який зможе придбати кожний атор-учасник, замовивши його примірник (примірники) в редакції. В такий спосіб автор може долучитися до обговорення усіх допущених до конкурсу творів на цьому сайті.

Довідки за тел: 04736-36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net

Докладно на сайті

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe