Читомо > Календар подiй > «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта» Стеблюка презентує «Дух і літера»

Календар подiй

«Синдром АТО. Нотатки «Айболіта» Стеблюка презентує «Дух і літера»

28-09-2017 | 18:30
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Видавництво «Дух і літера» запрошує на презентацію книжки Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта»» за участю автора. 

Історія лікаря, професора, полковника поліції Всеволода Стеблюка, розказана від першої особи. Історія короткого проміжку часу – з травня по вересень 2014, періоду активних протистоянь українсько-російської війни, яка офіційно названа «Антитерористична операція» – АТО. Історія з реальних подій та фактів, які автор оцінює крізь призму власного світосприйняття.
Доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби Всеволод Стеблюк зараз є заступником начальника Військово-медичної академії України з клінічної роботи. До того півтора роки був помічником міністра оборони за медичним напрямком, відповідальним секретарем Військово-цивільного координаційного штабу.

Недавно Всеволод Стеблюк отримав орден Свободи, а на початку війни на Донбасі лікар і вчений (він є анестезіологом та фахівцем із психофізичної реабілітації) очолював медслужбу добровольчого батальйону «Миротворець». Здійснив подвиг – врятував 87 поранених вояків і вивіз їх із оточення в «Іловайському котлі». На бойовому та медичному досвіді «Дока» –«Айболіта» можна будувати систему військової медицини, і вона оздоровлюватиме не тільки українське військо, але й усе суспільство.

Тел.: (057) 717 03 99.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe