Читомо > Календар подiй > Сібе Шаап презентує книжку «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика»

Календар подiй

Сібе Шаап презентує книжку «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика»

19-10-2016 | 19:00
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Бланк-Прес» запрошують на зустріч із всесвітньо відомим філософом Сібе Шаапом (Нідерланди) в рамках презентації книжки «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика».

Книжка «DETOX. Діалоги з філософом: ресентимент та політика» — це відповіді на питання, які виникають при пошуку інструментів впливу на розвиток держав, при виборі шляху і розумінні, як цей вибір відбувається. У книжці йдеться про формування системи цінностей; про «совок» і те, як з нього вирватися; про війну та її причини; про популізм та його наслідки; про ресентимент, який змушує шукати винного в твоїх невдачах, який, є «мстивою отрутою», про пошук протиотрути – про детоксикацію суспільства.

У книзі використано роботи Олександра Глядєлова – фотографа-документаліста.

Учасники заходу:

  • Сібе Шаап (Sybe Schaap) – голландський філософ, сенатор, дослідник проблем тоталітарного суспільства в умовах марксизму і філософії Фрідріха Ніцше. Один із небагатьох сучасних європейських мислителів, якийпорушує питання етики. В Україні друком вийшли книги — «Людина як міра», «Нездатність забувати», «Здійснення філософії», «Прощання із Всемогутнім: переоцінка етичного життя», «Мстива отрута».
  • Наталя Погожева – економістка, українська громадська діячка.
  • Олена Нагорна – журналістка.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe