Читомо > Календар подiй > «Шляхи під сонцем» та «Подорожі філософа під кепом» презентує «Темпора»

Календар подiй

«Шляхи під сонцем» та «Подорожі філософа під кепом» презентує «Темпора»

11-10-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію антології репортажів 2-х років «Шляхи під сонцем» та збірки репортажів Майка Йогансена «Подорожей філософа під кепом». Учасники презентації – упорядниця видань Ярина Цимбал та редактор Олександр Стукало. 

«Шляхи під сонцем» ? уже третя антологія з циклу «Наші 20-ті» (перші дві були з детективами та любовною прозою). У цій ? п’ять репортажів від шістьох авторів ? Ґео Шкурупія, Дмитра Бузька, Олександра Мар’ямова, Миколи Трублаїні, Валер’яна Поліщука та Сави Голованівського. Їхні мандрівки охоплюють Дніпрогес, Сванетію, Донбас, Іран та Ірак, полярні острови (з заходом у тропічні води), всю Скандинавію (з особливим акцентом на Норвегії), а також Італію епохи Муссоліні. Кожен читач тут знайде щось своє, свою мандрівку й свого автора. Детальніше й докладніше зрозуміти епоху допоможуть понад дві сотні приміток від упорядниці Ярини Цимбал.

«Подорожі філософа під кепом» ? усі п’ять подорожніх нарисів Майка Йогансена у хронологічному порядку, від середини 20-х до середини 30-х. Тут і цікаві мандрівки (Дніпро-Бузький лиман, єврейський національний район у нинішній Дніпропетровській області, болгарські села у нинішній Запорізькій, нафтовидобувні родовища в Казахстані й Дагестан), і дотепні коментарі довкілля, і фірмовий Майків гумор, і вся як є еволюція нового, вигаданого ним жанру.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe