Читомо > Календар подiй > «Шапочка і Кит» вирушають у подорож Україною

Календар подiй

«Шапочка і Кит» вирушають у подорож Україною

28-01-2016 | 19:00
Україна

Катерина Бабкіна презентує книжку про життя, любов, віру в чудеса і рак крові у п’яти містах України.

Відома українська письменниця Катерина Бабкіна вирушає у тур містами України, в рамках якого вона презентуватиме свою другу дитячу книжку «Шапочка і Кит», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Впродовж двох тижнів з Катею, хлопчиком, який намагається перемогти рак крові, та великим і майже справжнім Китом познайомляться читачі Одеси (19 січня), Києва (22-23 січня), Житомира (24 січня), Дніпропетровська (26 січня) та Харкова (28 січня). У другій половині лютого Катерина презентуватиме книжку у містах Західної України.

У кожному з міст Катерина Бабкіна відверто відповість на запитання читачів та розповість про книжку. Вона розкаже і про особливого хлопчика Шапочку, який хворіє на лейкоз, але вірить у чудеса, і про те, що надихнуло її написати про нього та чому його звати так, а не інакше. А ще проро кита, який плаває у повітрі, і про мрії 8-річного хлопчика, якому не можна майже нічого з того, що дарує йому радість. “Шапочка і кит” – чудовий початок і привід до розмови з дітьми (і дорослими) про інакших, людей, які живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими, – каже Катерина Бабкіна І – чудовий привід допомогти тим, хто цього так потребує».

Презентації відбудуться:

19 січня, вівторок – Одеса – «Impact Hub Odessa-Hub» Вітальня (вул. Грецька, 1а) – Початок о 19:00

22 січня, п’ятниця – Київ – «Буква» (вул. Б. Хмельницького, 3-Б) – Початок о 19:00 – Модератор: Олексій Тарасов

23 січня, субота – Київ – Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3) – дитяча субота – Початок о 13:00 – Модератор: Марія Соломіна

24 січня, неділя – Житомир – Львівська Майстерня Шоколаду (майдан Перемоги, 7) – Початок о 18:00 – Модератор: Марія Соломіна

26 січня, вівторок – Дніпропетровськ – Книгарня «Є» (вул. Глінки, 15) – Початок о 18:30 – Модератор: Вікторія Наріжна

28 січня, четвер – Харків – «Циферблат» (Пушкинская, 74) – Початок о 19:00 – Спеціальний гість: Юлія Пилипчатіна

Книжка «Шапочка і кит» вийшла у «Видавництві Старого Лева» у грудні 2015 року. Ілюструвала книжку Юлія Пилипчатіна. 5 гривень з вартості кожного примірника видавництво спрямовує у благодійний фонд «Таблеточки», що опікується онкохворими дітьми. Авторка книжки Катерина Бабкіна оголосила онлайн-челендж #shapochka_i_milion_na_tabletochki – протягом 2016 року вона планує зібрати за допомогою книжки один мільйон гривень для фонду. «Ця книжка стане чудесним подарунком, – пише вона. – Якщо ви власник бізнесу чи керівник компанії – саме її можна подарувати дітям ваших колег. Якщо ви хочете зробити подвійну добру справу – ви можете купити книжок “Шапочка і кит” для Фонду Дарини Жолдак, котрі збирають 100 000 книг для сільських бібліотек, або для дітей переселенців зі Сходу. Якщо вам хочеться підпис від автора – я підпишу для вас всі книжки, навіть якщо ви купите 100 чи 1000, і всі – по-різному! Я, Фонд Таблеточки і Видавництво Старого Лева обіцяємо впродовж року багато цікавого – інтерактивний додаток для телефонів та планшетів, заходи з іграми, аукціони робіт Юлі Піліпчатіної (ілюстратора книжки — на фото)».

Довідка:

«Шапочка і кит» – друга дитяча книжка Катерини Бабкіної. Перша – «Шапочка і Кит» вирушають у подорож Україною – також вийшла у «Видавництві Старого Лева» в оформленні Юлії Пилипчатної і має благочинну складову: 5 гривень від вартості цієї книги, як і від вартості «Шапочки і Кита» видавництво перераховує до міжнародного благодійного фонду «Таблеточки» на допомогу дітям з раком крові.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe