Читомо > Календар подiй > Сергій Мирний проведе лекцію «Чорнобиль: від трагедії до комедії»

Календар подiй

Сергій Мирний проведе лекцію «Чорнобиль: від трагедії до комедії»

20-04-2016 | 18:00
м. Київ, інформаційне агентство «Українські Новини», вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх (м. «Палац спорту»)

Сергій Мирний проведе лекцію «Чорнобиль: від трагедії до комедії» у рамках серії лекцій програми імені Фулбрайта, присвячених 30-річчю з дня Чорнобильської трагедії.

Усе це сталося насправді… У 86-му… у пору цвітіння природи, що у пам’яті поєдналася із Чорнобильською катастрофою. Її наслідки в мить змінили долі сотень тисяч людей, перетворили їхню землю – нехай випалену й сплюндровану – на канцеляризм «зона відчуження». Найочевидніша і найболючіша, вона щоразу – ось уже 30 літ – ставить нас перед необхідністю знати правду про самих себе, аби жити далі – з почуттям безпеки й без страху, – й вибудовувати/наповнювати наше життя людською моральністю.

У якихось ста кілометрах від столиці Чорнобильщина і далі залишається «зоною відчуження» й вимагає для себе права громадянства у суспільстві. Без знань про неї й глибокого осмислення її багатогранності неможлива перспективна життєва оптика.

Лекції-посвяти Чорнобилю – це намагання розповісти правду про Чорнобиль, що її наші лектори розглядатимуть кожного разу з іншої перспективи, у регіональному й міжнародному контекстах, з антропологічного, історичного, соціологічного, екологічного та інших поглядів.

Довідка:

Сергій Мирний, письменник, дослідник Чорнобиля та експерт з комплексної ліквідації еко-катастроф, науковий радник «ЧОРНОБИЛЬ ТУР», офіцер радіаційної розвідки в епіцентрі аварії влітку 1986 року

Вхід вільний.

Обов’язкова реєстрація

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe