Читомо > Календар подiй > Сергій Майдуков розповість про можливості ілюстрації

Календар подiй

Сергій Майдуков розповість про можливості ілюстрації

08-04-2016 | 19:00
м. Київ, Рrostir 86, вул. Казіміра Малевича, 86

Ілюстрації завжди діють на підсвідомість глядача, оскільки апелює до художнього образу і культурних символів, закладеними в кожній людині. А також, як самостійний твір мистецтва, ілюстрація має привернути увагу людей, збагатити літературний текст і зливатися з ним водночас. Завдання непросте для художників-ілюстраторів – донести до глядача візуальну мову есперанто, зрозумілий у будь-якій країні. 

Сергій Майдуков розкаже про можливості ілюстрації та її застосування, допоможе вирішити, що важливіше: текст чи візуальний образ у журнальній ілюстрації, чи можливо змінити світ із допомогою плакату. Де більш за все розвинута візуальна культура і найуспішніші арт-директори, як досягнути бажаного успіху в ілюстрації та з кого брати приклад.

Довідка:

Сергій Майдуков – ілюстратор, котрий працює в комерційній журнальній ілюстрації п’ять років. Серед його клієнтів The Washington Post, The Boston Globe, Adobe, Esquire Ukraine, The Architectural Review, British Royal Dance Academy, Brussels Airlines, McDonalds. Минулого року заснував London Intarnational Wine Fair, проілюстрував книжку «Розстріляне Відродження» видавництва «Основи» і став автором вітрин концепт-стору Asthik в Києві.

Вартість: 100 грн. Для учасників воркшопу вхід вільний.

Реєстрація

Кількість мість обмежена.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe