Читомо > Календар подiй > Сара Тайнон розповість про перебування в худрезиденції

Календар подiй

Сара Тайнон розповість про перебування в худрезиденції

24-09-2016 | 14:00
м. Київ, вул. Сошенка, 33

Протягом вересня на Сошенко 33 проходить перша міжнародна резиденція у рамках програми україно-британських художніх резиденцій SWAP British Council в Україні. Резиденткою майстерень стала художниця Сара Тайнон. Сара розповість про власну мистецьку практику, а також про свої враження від перебування в резиденції.

Спеціальний гість – Сара Ліпетт, резидентка The Muzychi Expanded History Project у рамках программы SWAP.

14.00 – 16.30 – презентації художниць

після 16.30 – запитання – відповіді та неформальне спілкування

Сара Тайнон – ірландська художниця, яка живе та працює у Лондоні та Дубліні. Вона має ступінь бакалавра живопису в National College of Art and Design, Дублін (2009), і магістра живопису Royal College of Art, Лондон (2012).

Художня практика Сари Тайнон включає живопис, рисунок, фотографію та інсталяцію. Відправною точкою її проектів є архітектура та естетика транзитних міських просторів. У 2013 році Сара почала співпрацю з Тамсином Сноу – ірландським художником, який працює у Британії. Їх творча колаборація досліджує взаємозвязок між мистецтвом, архітектурою та дизайном. Разом вони створюють маштабні інсталяції, які порушують питання політичних та ідеологічних основ архітектури вцілому та публічних місць зокрема.

Вибрані виставки: Dead Rubber, UEL Project space, London; Dazed X Confused Emerging Artist Award, Royal Academy, London (2015); Lobby Part I & II, Oonagh Young Gallery, Dublin (2015); Pavilion, Store, London; Bloomberg New Contemporaries, Spike Island, Bristol and ICA, London (2014); Notes on an Autobiography, ASC Gallery, London (2014).

SWAP: UK/Ukraine Artist Residence Programme Британської Ради в Україні – нова мистецька програма резиденцій, що має на меті об’єднати художників з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Програма також покликана дати художникам час для рефлексії та дослідження мистецьких традицій України та Великобританії.

Сошенко ЗЗ – творчі майстерні НАОМА, унікальна база, яка історично була задіяна для підтримки молодих митців. Зараз функціонує як освітньо-художній центр НАОМА.

Куратори резиденції на Сошенко 33 – Сорокова Анна, Тарас Ковач.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe