Читомо > Календар подiй > Розклад «грудневих субот» з БараБукою

Календар подiй

Розклад «грудневих субот» з БараБукою

27-12-2014 | 14:00
Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12

У грудні щосуботи БараБука запрошує дітей і батьків у дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка провести час разом, помайструвати, почитати й поділитися святковим настроєм у теплому родинному колі.

Розклад «Грудневих субот»

6 грудня
Зустріч із письменницею і режисеркою Іриною Цілик та її сином Андрієм.Читання книжки Роба Скоттона «Різдво для Сплета», складання річного плану добрих справ, майстер-клас із вовною.

13 грудня
Зустріч із перекладачем Володимиром Чернишенком.Читання розбишацької книжки Барбари Робінсон «Найкраща (найгірша) у світі Різдвяна вистава», майстер-клас із виготовлення різдвяної зірки.

20 грудня
Зустріч із редакторкою видавництва «Братське» Юлією Березенко та її донечкою Настею. Презентація різдвяної новинки – книжки Валентини Вздульської «Подорож листа». Історія до свята Миколая, написання додаткового листа до Святого Миколая, смачнючий майстер-клас.

27 грудня
Зустріч із художниками Катериною і Володимиром Штанками. Поговоримо про справжніх друзів і про те, як виростити дракона в домашніх умовах. Майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки за мотивами книжки Каті Штанко «Дракони, вперед!».

Вартість участі для дитини – 100 грн, для дорослого – 30 грн. У ціну квитка включено матеріали для майстерки, печиво та сік, а також подарунок для кожної дитини! Тим, хто бажає відвідати всі заходи, обіцяємо абонемент зі знижкою 🙂

Обов’язкова реєстрація за формою.

Детальніше розпитуйте за телефоном 095 01 03 771 (Анастасія), на barabooka.com.ua або на сторінці БараБуки у Facebook.

Початок о 14:00

Місце проведення: дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12). Членам «Родинного клубу БараБуки» вхід у музей безплатний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe