Читомо > Календар подiй > Ростислав Семків прочитає відкриту лекцію про історію класики

Календар подiй

Ростислав Семків прочитає відкриту лекцію про історію класики

10-09-2016 | 14:00
м. Київ, Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська, 31, В-1

День відкритих дверей в Культурному Проекті! Ростислав Семків прочитає відкриту лекцію до курсу «Історія класичної літератури» для всіх зацікавлених.

Твір художньої літератури, роман, п’єса чи вірш, є універсальним посланням людини своїм нащадкам. Беручи до рук книги старих майстрів, маємо нагоду відчути пульс життя кількох сотень років до нашого народження. Але хто вони, великі письменники? Хто найперше, з-поміж людей слова, зробив внесок до скарбниці земної цивілізації?

Американський професор Гарольд Блум окреслив «Західний канон»: книги 1+25 авторів, яких не можна не знати, не можна залишити непрочитаними. За дві години ми зможемо піддати його погляд випробуванню на тривкість – доповнити або заперечити. Неминуче при цьому доведеться зробити огляд головних етапів та поворотних точок розвитку світової літератури.

Врешті, чи змінилось щось кардинально у красному письменстві від Гомера до Бодлера? Й чи може щось протиставити класиці наша сучасна доба?

Всі питання, що вас цікавлять стосовно курсу «Історія класичної літератури» можна буде поставити особисто куратору та організаторам під час Дня відкритих дверей.

Вхід на вступну лекцію вільний за умови реєстрації

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe