Читомо > Календар подiй > Ростислав Семків і Віра Прохира проведуть благодійний майстер-клас

Календар подiй

Ростислав Семків і Віра Прохира проведуть благодійний майстер-клас

05-10-2017 | 17:00
м. Київ, прес-центр НСПУ, вул. Банкова, 2

Благодійні майстер-класи повертаються, і ми запросили лекторів, які змінять Ваше уявлення про художню літературу на військову журналістику.

Ростислав Семків – доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія», директор видавництва «Смолоскип», член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Але замість того, щоб перераховувати всі заслуги, варто сказати, Що Ростислав Семків вже не перший рік викладає Курс письменницької майстерності і точно знає, що потрібно молодому письменнику. Готуйте питання – ми знайдемо відповіді.

Віра Прохира – волонтер «Повернись живим» та редактор новинної стрічки фонду. Розкаже про те, як писати про війну правильно, толерантно та цікаво, про тенденції військової інформаційної політики на початку війни і тепер, а також обговорить типові помилки висвітлення військових питань журналістами. А ще готуємо для Вас практичне завдання.

Ми робимо це не просто так. Всі зібрані кошти буде передано у благодійний фонд «Повернись живим», який вже більше трьох років займається закупівлею тепловізійної оптики для бійців АТО. Минулого разу нам вдалося зібрати більш ніж півтори тисячі гривень. Тепер плануємо кардинально бити рекорди. Під час майстер-класів та у перерві буде діяти книжковий ярмарок – придбайте книги провідних авторів за символічну та доступну ціну! Приносьте свою улюблену книгу, щоб її міг купити хтось інший.

Мінімальний благодійний внесок – від 30 грн. Давайте доведемо, що допомагати – це легко, цікаво та модно.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe